K.S. Górnik Piaski - strona nieoficjalna

• Witamy Wszystkich na stronie klubowej Górnika Piaski!

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Madmax 51
2. slawek_czel 16
3. yipman 6
4. zbigmar57 3

Górnik nadal niepokonany !!!

• autor: ChomikSr, 2013-11-03 07:12

Górnik Piaski remisując 1:1 w meczu na szczycie IV Ligi zachowuje trzy punktową przewagę nad Grunwaldem Halemba i pewnie zmierza po mistrza jesieni

Skład Górnika:

Pisarek – Kawecki, Piętka, Zapart, Bielawski – Stępień, Skrzypek (Szopa), Świerczyński, Derlatka, Pieniążek - Burczyk  (Oberaj)

Bramki dla Górnika  1-1 Burczyk

Górnik Piaski pozostał jedyną niepokonaną drużyną w swojej lidze i nadal jest samodzielnym liderem. Tym razem Górnikowi przyszło się zmierzyć na wyjeździe z zajmującym drugie miejsce w lidze Grunwaldem Halemba. Mecz zakończył się remisem i trzeba przyznać że jest to wynik oddający to co działo się na boisku. Już w 3 minucie po błędzie obrony Grunwald mógł objąć prowadzenie ale na posterunku był Pisarek. W odpowiedzi 4 minucie Górnik mógł wyjść na prowadzenie ale potężny strzał Pieniążka, bramkarz gospodarzy przeniósł nad poprzeczką.  W 12 minucie Grunwald oddaje niebezpieczny strzał, ale ponownie dobrze spisuje się Pisarek. Kolejną dobrą interwencją popisał się nasz bramkarz w 24 minucie broniąc uderzenie z rzutu wolnego. Po minucie było jednak 1-0 dla gospodarzy. Kolejny prezent naszej obrony wykorzystują gracze Grunwaldu i obejmują prowadzenie. W 36 minucie z dobrej sytuacji znajduje się napastnik Grunwaldu ale jego strzał mija bramkę po interwencji naszego obrońcy. Górnik bramkę wyrównującą zdobywa w 39 minucie. Wtedy to będąc tyłem do bramki Burczyk strzela przepięknego gola finalizując składną akcję.  Wynikiem 1-1 kończy się pierwsza połowa. Początek drugiej połowy należy do Górnika. Który w pierwszych 15 minutach osiąga przewagę w środku pola i stwarza sobie okazję na objęcie prowadzenia. W  53 minucie Burczyk znajduje się w dogodnej sytuacji ale piłka po jego strzale przechodzi nad poprzeczką. Minutę później Szopa uderza głową a piłkę z linii bramkowej wybija obrońca. Po jego interwencji piłka trafia jeszcze w poprzeczkę i wychodzi w pole. W 73 minucie poza polem karnym interweniuje Pisarek i w ocenie sędziego zagrywa ręką za co otrzymuje żółtą kartkę, choć wydaje się że zagrywał on głową. W 80 minucie Górnik ma kolejną okazję bramkową, ale piłka po uderzeniu Burczyka trafia w słupek. W końcówce spotkania jeszcze gospodarze groźnie kontratakują, ale wynik nie ulega zmianie. Tym samym Górnik zachowuje nad Grunwaldem przewagę w tabeli i pewnie kroczy po mistrzostwo jesieni.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Górnik Piaski (Czeladź)Slavia Ruda Śląska
Górnik Piaski (Czeladź) 0:1 Slavia Ruda Śląska
2013-11-09, 12:00:00

oceny zawodników »