statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis Górnika w Kamienicy

• autor: ChomikSr, 2013-09-29 06:35

W sytuacji kadrowej w jakiej znalazł się Górnik przed tym punkt zdobyty na trudnym terenie w Kamienicy musi cieszyć

Skład Górnika:

Pisarek – Biliński, Zapart, Świerczyński, Bielawski – Szopa, Stankiewicz (Stok), Skrzypek , Burczyk,Kawecki – Baran

Bramki dla Górnika

1-1 Szopa

W wyjazdowym spotkaniu Górnik zremisował w pojedynku z drużyną z Kamienicy Polskie. Górnik do tego pojedynku przystąpił mocno osłabiony. W kadrze na ten mecz zabrakło Pieniążka, Derlatki, Oberaja czy też Piętki co stawiało naszą drużynę w trudnej sytuacji. W pierwszej połowie było widać że zestawienie odbiega od optymalnego i gra naszych piłkarzy była bardzo nerwowa, brakowało zrozumienia. Wykorzystali to gospodarze, którzy w pierwszej połowie przeważali i stworzyli sobie więcej klarownych sytuacji. Jedną z nich wykorzystali obejmując prowadzenie 1-0 w 17 minucie po pięknym uderzeni z 18 metra. W 33 minucie miała miejsce kontrowersyjna sytuacja. W polu karnym przewraca się Baran i z perspektywy trybun było widać że jest zahaczony przez interweniującego bramkarza, jednak sędzia nie odgwizduje karnego. Tak więc pierwsza połowa kończy się wynikiem 1-0 dla gospodarzy, a gra Górnika nie wyglądał w tej części spotkania dobrze. Natomiast po przerwie zobaczyliśmy odmienionego Górnika. Od początku gracze z Piasków rzucili się na rywali i już 49 minucie doprowadzili do wyrównania. Bramkę na 1-1 strzelił Szopa. Po chwili drugą bramkę dla Górnika mógł strzelić Kawecki, ale piłkę zmierzającą pod poprzeczkę końcami palców zdołał wybić bramkarz. Górnik cały czas dążył do objęcia prowadzenia, a też i gospodarze groźnie kontratakowali. Mimo wymiany ciosów z obu stron wynik się nie zmienił i Górnik musiał się zadowolić remisem. W sytuacji kadrowej w jakiej znalazł się Górnik przed tym punkt zdobyty na trudnym terenie w Kamienicy musi cieszyć. Inna sprawa to poziom sędziowania w tym meczu....