K.S. Górnik Piaski - strona nieoficjalna

• Witamy Wszystkich na stronie klubowej Górnika Piaski!

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Madmax 51
2. slawek_czel 16
3. yipman 6
4. zbigmar57 3

Górnik remisuje z MLKS Woźniki

• autor: ChomikSr, 2013-09-22 07:50

W sobotę 21.09.2013 K.S Górnik Piaski podejmował MLKS Woźniki, drużynę która jest niespodzianką nowego sezonu plasując się na 3 miejscu w IV lidze.

Skład Górnika:

Pisarek – Biliński, Zapart, Piętka (Kawecki), Bielawski – Szopa, Świerczyński , Skrzypek, Derlatka, Pieniążek  – Burczyk (Baran)

Bramki dla Górnika  1-1 Szopa

W sobotnie popołudnie Górnik Piaski podejmował MLKS Woźniki, drużynę plasującą się w czołówce ligi. Poprzednie wyniki gości wskazywały że będzie to bardzo trudny przeciwnik co potwierdziło się na boisku. Przeciwnik zawiesił Górnikowi wysoko poprzeczkę a pojedynek zakończył się remisem. Pierwszą groźną akcję stworzył Górnik, kiedy to w 6 minucie przedostał się w pole karne i zagrał piłkę wzdłuż piątego metra, jednak nikomu z piłkarzy Górnika nie udało się dostawić nogi aby piłkę umieścić w siatce. W odpowiedzi napastnik gości wpadł w pole karne Górnika, ale naciskany przez obrońcę oddał niezbyt silny strzał, który pewnie wyłapał bramkarz. W 18 minucie było 0-1 dla gości, a akcję wykończył Andrzejewski. Ten sam zawodni próbował jeszcze strzału w 22 minucie, ale został zablokowany przez obrońcę. W 27 minucie było już 1-1 po strzale Szopy. Okazję na podwyższenie wyniku dla gospodarzy miał Skrzypek, który po błędzie  bramkarza gości przeniósł piłkę nad poprzeczką opuszczonej bramki. Swoją szansę miał też Pieniążek, ale jego strzał z 16 metra wyłapał bramkarz. Tak więc do przerwy było 1-1 i z przebiegu gry był to wynik sprawiedliwy. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, zarówno goście jak i gospodarze mieli swoje okazje. W 54 strzał gości sprzed pola karnego przechodzi nad poprzeczką w odpowiedzi Szopa strzela z pięciu metrów, ale akurat tam gdzie stał bramkarz. W 64 minucie jeden z zawodników oddaje groźny strzał głową, a w odpowiedzi mamy też strzał głową Pieniążka który przechodzi nad poprzeczką. Goście mądrze się bronili i wydać że taki wynik ich satysfakcjonował. W 92 minucie mogło być 2-1 dla Górnika. Igor Szopa udarze głową z piątego metra a jego strzał przechodzi o milimetry obok słupka i mecz kończy się remisem. Trzeba przyznać że wynik ten z przebiegu gry był zasłużony, a nieliczna grupka kibiców przyjezdnych potraktowała go jak zwycięstwo. Tak więc seria zwycięstw Górnika została przerwana, a ten 1 punkt pozwolił gościom przesunąć się na 3 miejsce w tabeli.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Górnik Piaski (Czeladź)Slavia Ruda Śląska
Górnik Piaski (Czeladź) 0:1 Slavia Ruda Śląska
2013-11-09, 12:00:00

oceny zawodników »