• autor: GornikPiaskiADMIN, 2013-08-15 09:49

Skład Górnika:

Pisarek – Biliński (Baran), Zapart, Piętka, Bielawski – Szopa , Świerczyński (Derlatka), Skrzypek, Burczyk – Oberaj (Stankiewicz), Pieniążek

Bramki dla Górnika Dawid Skrzypek 90 minuta

W drugiej kolejce sezonu 2013/2014 Górnik Piaski podejmował drużynę Lotu Konopiska i był faworytem tego spotkania. Od początku spotkania to Górnika miał przewagę i więcej z gry ale brakowało skuteczności, a i tempo gry nie imponowało. Sytuacji bramkowych nie było zbyt dużo i po bezbarwnej pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 0-0. W przerwie meczu trener Górnika przeprowadził od razu dwie zmiany licząc na zmianę piłkarze tempa gry. Mimo tych zmian gra wyglądała tak samo jak w pierwszej połowie. Było tak do 70 minuty, kiedy to jedna z nielicznych kontr drużyny Lotu zakończyła się bramką. Dopiero przy stanie 0-1 piłkarze Górnika podkręcili tempo gry. Jednak w poczynaniach naszych piłkarzy było dużo nerwowości i nadal brakowało skuteczności. Dopiero w 90 minucie udało się im doprowadzić do wyrównania, po bramce Dawida Skrzypka z rzutu karnego. Tak więc byliśmy świadkami drugiego remisu i pozostaje czekać do soboty. Trzymamy kciuki aby udało się dopisać wreszcie 3 punkty. Jedno jest pewne, liga będzie bardzo ciekawa patrząc po wynikach dwóch pierwszych kolejek.