• autor: GornikPiaskiADMIN, 2013-05-30 20:40

Seria 8 meczy bez porażki niestety została przerwana

Skład Górnika:

Bartosik – Kawecki, Piętka, Zapart, Bielawski – Szopa, Skrzypek(Stankiewicz), Stępień, Świerczyński (Pieniążek), Burczyk (Baran) – Oberaj

Dzień 30.05.2013r nie był szczęśliwym dla naszych piłkarzy. Po serii 8 meczy bez porażki przyszło przełknąć drużynie Górnika gorzką pigułkę w postaci porażki z drużyną Grunwaldu Halemba. Początek meczu nie zapowiadał że Górnik może wyjechać bez punktów. Już na początku spotkania mieliśmy doskonałą okazję gdy Dawid Skrzypek minął bramkarza, ale nie potrafił umieścić piłki w siatce. Gra Górnika też wyglądała lepiej od gospodarzy ale z upływem czasu gra się wyrównała. Gdy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się remisem w ostatniej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Przy odpowiedniej koncentracji można było uniknąć tej bramki. Tak więc w drugiej połowie Górnicy musieli gonić wynik. Zdobyli nawet bramkę, ale sędzia jej nie uznał odgwizdując bardzo wątpliwego, żeby nie powiedzieć wyimaginowanego spalonego. No ale jak się gra na Grunwaldzie to trzeba się liczyć z takimi decyzjami. Szkoda bo ta bramka mogła zmienić obraz gry, a tak drużyna postawiła wszystko na jedną kartę i w ostatnich 5 minutach została dobita dwoma skutecznymi kontrami. Tak więc ostatecznie Górnik uległ 3-0. Wiadomo że seria meczy bez porażki nie mogła trwać bez końca i kiedyś  musiała przyjść porażka. Teraz pozostaje naszym piłkarzom, jak najszybciej się zrehabilitować, a okazja do tego już w najbliższą niedzielę na naszym boisku.