statystyki szczegółowe

Aktualności

Dwa oblicza Górnika w meczu z Gwarkiem

• autor: GornikPiaskiADMIN, 2013-05-05 14:07

Górnik Piaski po bardzo ekscytującym meczu zremisował z Gwarkiem Tarnowskie Góry 2:2

Skład Górnika:

Bartosik – Kawecki, Piętka, Zapart, Bielawski – Szopa (Czwienczek), Skrzypek (Stankiewicz), Świerczyński (Kużdżał), Stępień,  – Pieniążek, Oberaj (Bordel)

Bramki dla Górnika: 1-0 Oberaj 17 min, Stępień 33,

Nie udało się Górnikowi ustrzelić hat-tricka i wygrać trzeci mecz z rzędu na wyjeździe. Na boisku Gwarka Tarnowskie Góry  drużyna naszych ulubieńców miała dwa oblicza. W pierwszej połowie zagraliśmy pressingiem i górowaliśmy nad  rywalem w każdym punkcie rzemiosła piłkarskiego. Górnik przeważał całą pierwszą odsłonę, prowadził gre i stwarzał zagrożenie pod bramką Gwarka. Taka gra przyniosła efekty i Górnik do przerwy prowadził 2-0 po brakach Oberaja i Stępnia. W drugiej połowie to Gwarek zagrał tak jak Górnik w pierwszej i również zdobył dwie bramki. Szkoda że nie udało się dociągnąć z wynikiem 2-1 do końca, ponieważ gospodarze wyrównali 90 minucie. Jednak trzeba przyznać że w drugiej połowie Górnik nie przypominał drużyny z I połowy. W grze brakowało trochę pomysłu i spokoju, a widać też było że dyktowanie tempa w pierwszej połowie kosztowało graczy sporo zdrowia.  Mimo że można było osiągnąć więcej to i tak należą się zawodnikom i sztabowi trenerskiemu brawa za 7 punktów zdobytych w trzech ostatnich wyjazdowych meczach, a na wiosnę drużyna Artura Szymkowskiego jest nadal nie pokonana. Oby tak dalej.