statystyki szczegółowe

Aktualności

Górnik Pisaki-Unia Sędziszów

• autor: GornikPiaskiADMIN, 2013-02-17 08:50

Górnik po raz trzeci w tym roku wybiegł na boisko by zmierzyć się w meczu kontrolnym z piłkarzami Unii Sędziszów

Skład Górnika:

Bartosik(Pisarek) - Biliński(test), Woźniak (test), Test, Test – Stępień(test), Skrzypek(Pieniążek), Test(test), Stankiewicz(test),Burczyk(Kużdżał) - Pieniążek(Test)

W dniu 16.02.2013r o godzinie 13.00 Górnik Piaski rozegrał kolejny test-mecze. Przeciwnikiem była IV-ligowa Unia z Sędziszowa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2. W pierwszej połowie Górnik zagrał zestawieniem zbliżonym do tego z rundy jesienne. Widać było zgranie i dojrzałość piłkarską tej jedenastki. Mimo wyniku 0-0 to Górnik w pierwszej połowie miał więcej z gry i tylko własnej nieskuteczności zawdzięcza brak bramek. Mimo tego po pierwszej połowie trener był zadowolony z gry jaką prezentował Górnik. Druga połowa to była szansa pokazania się dla zawodników testowanych. Widać było brak zgrania w poszczególnych formacjach i mniejszą dyscyplinę taktyczną, co spowodowało że przeciwnicy zaczęli coraz częściej dochodzić  do głosu. W drugiej połowie obejrzeliśmy cztery bramki i końcowy wynik należy uznać za sprawiedliwy. Dwie bramki dla Górnika strzelił testowany napastnik wykańczając akcje w 61 i 83 minucie.