• autor: GornikPiaskiADMIN, 2012-08-18 21:28

Górnik Piaski - Lot Konopiska 0:2

Górnik: Pisarek - Skrzypek (80. Świerkowski), Piętka, Woźniak, Biliński - Szopa (60. Kawecki), M. Berliński Ż+Ż, R. Berlinski Ż+Ż, Bochenek (46. Bernaś) - Stępień Ż, Burczyk Ż (60. Pieniążek).

/autor:sportowezaglebie.pl

Górnik Piaski przegrał z Lotem Konopiska 0:2, jednak czeladzianie długo mieli przewagę, a bramki tracili w osłabieniu. Pierwszą kiedy na boisku było 10, a drugą przy 8 piłkarzach Górnika.

Spotkanie zaczęło się źle, gdyż w 30. minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Mariusz Berliński i opuścił plac gry. Nie przeszkadzało to Górnikowi w posiadaniu przewagi i wypracowaniu sobie dobrych okazji. Najlepszą zmarnował w 55. minucie Łukasz Burczyk, który wyszedł sam na sam z bramkarzem gości i nie skierował piłki do siatki.

Goście sforsowali obronę Górnika w 70. minucie i Damian Skoczylas otworzył wynik spotkania. W 74. minucie drugą żółtą kartkę otrzymał grający trener gospodarzy, Rafał Berliński. Chwilę później, gdy za linią boczną był opatrywany jeden z czeladzian, goście podwyższyli na 2:0. Piotr Andrzejewski wykończył podanie Dariusza Załęckiego. - Nie zamierzam szukać usprawiedliwienia, ale uważam, że sędzia pochopnie rozdawał kartki, zresztą powiedział do mnie, że i tak dostanę żółtą. Może nie zagraliśmy rewelacyjnego spotkania, ale nawet goście przyznali, że mieliśmy lekka przewagę - podsumował mecz trener Górnika, Rafał Berliński.