K.S. Górnik Piaski - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy Wszystkich na stronie klubowej Górnika Piaski!
  •        

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Madmax 51
2. slawek_czel 16
3. yipman 6
4. zbigmar57 3

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 68, wczoraj: 56
ogółem: 465 098

statystyki szczegółowe

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2014-06-14 Slavia Ruda Śląska Górnik Piaski (Czeladź) 12:00
30  2014-06-14 Przyszłość Ciochowice Wyzwolenie Chorzów 13:00
30  2014-06-14 Lot Konopiska Raków II Częstochowa 13:00
30  2014-06-14 Gwarek Tarnowskie Góry Sarmacja Będzin 13:00
30  2014-06-14 RKS Grodziec (Będzin) Pilica Koniecpol 13:00
30  2014-06-14 Concordia Knurów LKS Kamienica Polska 13:00
30  2014-06-14 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza MLKS Woźniki 13:00
30  2014-06-14 Grunwald Ruda Śląska Zieloni Żarki 13:00
29  2014-06-07 Zieloni Żarki Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 13:30
29  2014-06-07 MLKS Woźniki Concordia Knurów 13:30
29  2014-06-07 LKS Kamienica Polska RKS Grodziec (Będzin) 13:30
29  2014-06-07 Pilica Koniecpol Gwarek Tarnowskie Góry 13:30
29  2014-06-07 Sarmacja Będzin Lot Konopiska 13:30
29  2014-06-07 Raków II Częstochowa Przyszłość Ciochowice 13:30
29  2014-06-07 Wyzwolenie Chorzów Slavia Ruda Śląska 13:30
29  2014-06-07 Górnik Piaski (Czeladź) Grunwald Ruda Śląska 11:00
28  2014-05-31 Górnik Piaski (Czeladź) Wyzwolenie Chorzów 17:00
28  2014-05-31 Slavia Ruda Śląska Raków II Częstochowa 17:00
28  2014-05-31 Przyszłość Ciochowice Sarmacja Będzin 17:00
28  2014-05-31 Lot Konopiska Pilica Koniecpol 17:00
28  2014-05-31 Gwarek Tarnowskie Góry LKS Kamienica Polska 17:00
28  2014-05-31 RKS Grodziec (Będzin) MLKS Woźniki 17:00
28  2014-05-31 Concordia Knurów Zieloni Żarki 17:00
28  2014-05-31 Grunwald Ruda Śląska Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 17:00
27  2014-05-24 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Concordia Knurów 17:00
27  2014-05-24 Zieloni Żarki RKS Grodziec (Będzin) 17:00
27  2014-05-24 MLKS Woźniki Gwarek Tarnowskie Góry 17:00
27  2014-05-24 LKS Kamienica Polska Lot Konopiska 17:00
27  2014-05-24 Pilica Koniecpol Przyszłość Ciochowice 17:00
27  2014-05-24 Sarmacja Będzin Slavia Ruda Śląska 17:00
27  2014-05-24 Raków II Częstochowa Górnik Piaski (Czeladź) 17:00
27  2014-05-24 Wyzwolenie Chorzów Grunwald Ruda Śląska 17:00
26  2014-05-17 Grunwald Ruda Śląska Concordia Knurów 15:30
26  2014-05-17 RKS Grodziec (Będzin) Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 15:30
26  2014-05-17 Gwarek Tarnowskie Góry Zieloni Żarki 15:30
26  2014-05-17 Lot Konopiska MLKS Woźniki 15:30
26  2014-05-17 Przyszłość Ciochowice LKS Kamienica Polska 15:30
26  2014-05-17 Slavia Ruda Śląska Pilica Koniecpol 15:30
26  2014-05-17 Górnik Piaski (Czeladź) Sarmacja Będzin 15:30
26  2014-05-17 Wyzwolenie Chorzów Raków II Częstochowa 15:30
25  2014-05-10 Raków II Częstochowa Grunwald Ruda Śląska 17:00
25  2014-05-10 Sarmacja Będzin Wyzwolenie Chorzów 17:00
25  2014-05-10 Pilica Koniecpol Górnik Piaski (Czeladź) 17:00
25  2014-05-10 LKS Kamienica Polska Slavia Ruda Śląska 17:00
25  2014-05-10 MLKS Woźniki Przyszłość Ciochowice 17:00
25  2014-05-10 Zieloni Żarki Lot Konopiska 17:00
25  2014-05-10 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Gwarek Tarnowskie Góry 17:00
25  2014-05-10 Concordia Knurów RKS Grodziec (Będzin) 17:00
24  2014-05-03 Raków II Częstochowa Sarmacja Będzin 16:00
24  2014-05-03 Wyzwolenie Chorzów Pilica Koniecpol 16:00
24  2014-05-03 Górnik Piaski (Czeladź) LKS Kamienica Polska 16:00
24  2014-05-03 Slavia Ruda Śląska MLKS Woźniki 16:00
24  2014-05-03 Przyszłość Ciochowice Zieloni Żarki 16:00
24  2014-05-03 Lot Konopiska Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 16:00
24  2014-05-03 Gwarek Tarnowskie Góry Concordia Knurów 16:00
24  2014-05-03 Grunwald Ruda Śląska RKS Grodziec (Będzin) 16:00
23  2014-04-26 RKS Grodziec (Będzin) Gwarek Tarnowskie Góry 17:00
23  2014-04-26 Concordia Knurów Lot Konopiska 17:00
23  2014-04-26 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Przyszłość Ciochowice 17:00
23  2014-04-26 Zieloni Żarki Slavia Ruda Śląska 17:00
23  2014-04-26 MLKS Woźniki Górnik Piaski (Czeladź) 17:00
23  2014-04-26 LKS Kamienica Polska Wyzwolenie Chorzów 17:00
23  2014-04-26 Pilica Koniecpol Raków II Częstochowa 17:00
23  2014-04-26 Sarmacja Będzin Grunwald Ruda Śląska 17:00
22  2014-04-26 Sarmacja Będzin Pilica Koniecpol 17:00
22  2014-04-26 Raków II Częstochowa LKS Kamienica Polska 17:00
22  2014-04-26 Wyzwolenie Chorzów MLKS Woźniki 17:00
22  2014-04-26 Górnik Piaski (Czeladź) Zieloni Żarki 17:00
22  2014-04-26 Slavia Ruda Śląska Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 17:00
22  2014-04-26 Przyszłość Ciochowice Concordia Knurów 17:00
22  2014-04-26 Lot Konopiska RKS Grodziec (Będzin) 17:00
22  2014-04-26 Grunwald Ruda Śląska Gwarek Tarnowskie Góry 17:00
21  2014-04-19 Pilica Koniecpol Grunwald Ruda Śląska 17:00
21  2014-04-19 RKS Grodziec (Będzin) Przyszłość Ciochowice 17:00
21  2014-04-19 Concordia Knurów Slavia Ruda Śląska 17:00
21  2014-04-19 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Górnik Piaski (Czeladź) 16:30
21  2014-04-19 Zieloni Żarki Wyzwolenie Chorzów 17:00
21  2014-04-19 MLKS Woźniki Raków II Częstochowa 17:00
21  2014-04-19 LKS Kamienica Polska Sarmacja Będzin 17:00
21  2014-04-19 Lot Konopiska Gwarek Tarnowskie Góry 17:00
20  2014-04-12 Grunwald Ruda Śląska Lot Konopiska 17:00
20  2014-04-12 Przyszłość Ciochowice Gwarek Tarnowskie Góry 17:00
20  2014-04-12 Slavia Ruda Śląska RKS Grodziec (Będzin) 17:00
20  2014-04-12 Górnik Piaski (Czeladź) Concordia Knurów 17:00
20  2014-04-12 Wyzwolenie Chorzów Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 17:00
20  2014-04-12 Raków II Częstochowa Zieloni Żarki 17:00
20  2014-04-12 Sarmacja Będzin MLKS Woźniki 17:00
20  2014-04-12 Pilica Koniecpol LKS Kamienica Polska 17:00
19  2014-04-05 Lot Konopiska Przyszłość Ciochowice 17:00
19  2014-04-05 Gwarek Tarnowskie Góry Slavia Ruda Śląska 17:00
19  2014-04-05 RKS Grodziec (Będzin) Górnik Piaski (Czeladź) 17:00
19  2014-04-05 Concordia Knurów Wyzwolenie Chorzów 17:00
19  2014-04-05 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Raków II Częstochowa 17:00
19  2014-04-05 Zieloni Żarki Sarmacja Będzin 17:00
19  2014-04-05 MLKS Woźniki Pilica Koniecpol 17:00
19  2014-04-05 LKS Kamienica Polska Grunwald Ruda Śląska 17:00
18  2014-03-29 LKS Kamienica Polska MLKS Woźniki 17:00
18  2014-03-29 Pilica Koniecpol Zieloni Żarki 17:00
18  2014-03-29 Sarmacja Będzin Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 17:00
18  2014-03-29 Raków II Częstochowa Concordia Knurów 17:00
18  2014-03-29 Wyzwolenie Chorzów RKS Grodziec (Będzin) 17:00
18  2014-03-29 Górnik Piaski (Czeladź) Gwarek Tarnowskie Góry 17:00
18  2014-03-29 Slavia Ruda Śląska Lot Konopiska 17:00
18  2014-03-29 Grunwald Ruda Śląska Przyszłość Ciochowice 17:00
17  2014-03-22 Zieloni Żarki LKS Kamienica Polska 17:30
17  2014-03-22 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza Pilica Koniecpol 17:30
17  2014-03-22 Concordia Knurów Sarmacja Będzin 17:30
17  2014-03-22 RKS Grodziec (Będzin) Raków II Częstochowa 17:30
17  2014-03-22 Gwarek Tarnowskie Góry Wyzwolenie Chorzów 17:30
17  2014-03-22 Lot Konopiska Górnik Piaski (Czeladź) 17:30
17  2014-03-22 Przyszłość Ciochowice Slavia Ruda Śląska 17:30
17  2014-03-22 MLKS Woźniki Grunwald Ruda Śląska 17:30
16  2013-11-16 MLKS Woźniki Zieloni Żarki 17:00
16  2013-11-16 LKS Kamienica Polska Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 17:00
16  2013-11-16 Pilica Koniecpol Concordia Knurów 17:00
16  2013-11-16 Sarmacja Będzin RKS Grodziec (Będzin) 17:00
16  2013-11-16 Raków II Częstochowa Gwarek Tarnowskie Góry 17:00
16  2013-11-16 Wyzwolenie Chorzów Lot Konopiska 17:00
16  2013-11-16 Górnik Piaski (Czeladź) Przyszłość Ciochowice 17:00
16  2013-11-16 Grunwald Ruda Śląska Slavia Ruda Śląska 17:00
15  2013-11-09 Górnik Piaski (Czeladź) 0:1 Slavia Ruda Śląska zobacz ›
15  2013-11-09 Wyzwolenie Chorzów 0:1 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
15  2013-11-09 Raków II Częstochowa 1:0 Lot Konopiska zobacz ›
15  2013-11-09 Sarmacja Będzin 2:0 Gwarek Tarnowskie Góry zobacz ›
15  2013-11-09 Pilica Koniecpol 0:0 RKS Grodziec (Będzin) zobacz ›
15  2013-11-09 LKS Kamienica Polska 1:3 Concordia Knurów zobacz ›
15  2013-11-09 MLKS Woźniki 3:0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza zobacz ›
15  2013-11-09 Zieloni Żarki 1:4 Grunwald Ruda Śląska zobacz ›
14  2013-11-02 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0:1 Zieloni Żarki zobacz ›
14  2013-11-02 Concordia Knurów 3:0 MLKS Woźniki zobacz ›
14  2013-11-02 RKS Grodziec (Będzin) 2:0 LKS Kamienica Polska zobacz ›
14  2013-11-02 Gwarek Tarnowskie Góry 4:1 Pilica Koniecpol zobacz ›
14  2013-11-02 Lot Konopiska 1:1 Sarmacja Będzin zobacz ›
14  2013-11-02 Przyszłość Ciochowice 3:0 Raków II Częstochowa zobacz ›
14  2013-11-02 Slavia Ruda Śląska 3:4 Wyzwolenie Chorzów zobacz ›
14  2013-11-02 Grunwald Ruda Śląska 1:1 Górnik Piaski (Czeladź) zobacz ›
13  2013-10-26 Wyzwolenie Chorzów 0:1 Górnik Piaski (Czeladź) zobacz ›
13  2013-10-26 Raków II Częstochowa 2:3 Slavia Ruda Śląska zobacz ›
13  2013-10-26 Sarmacja Będzin 0:0 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
13  2013-10-26 Pilica Koniecpol 1:1 Lot Konopiska zobacz ›
13  2013-10-26 LKS Kamienica Polska 1:0 Gwarek Tarnowskie Góry zobacz ›
13  2013-10-26 MLKS Woźniki 2:2 RKS Grodziec (Będzin) zobacz ›
13  2013-10-26 Zieloni Żarki 0:1 Concordia Knurów zobacz ›
13  2013-10-26 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:4 Grunwald Ruda Śląska zobacz ›
12  2013-10-19 Concordia Knurów 4:0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza zobacz ›
12  2013-10-19 RKS Grodziec (Będzin) 4:0 Zieloni Żarki zobacz ›
12  2013-10-19 Gwarek Tarnowskie Góry 0:2 MLKS Woźniki zobacz ›
12  2013-10-19 Lot Konopiska 1:1 LKS Kamienica Polska zobacz ›
12  2013-10-19 Przyszłość Ciochowice 0:1 Pilica Koniecpol zobacz ›
12  2013-10-19 Slavia Ruda Śląska 0:0 Sarmacja Będzin zobacz ›
12  2013-10-19 Górnik Piaski (Czeladź) 3:0 Raków II Częstochowa zobacz ›
12  2013-10-19 Grunwald Ruda Śląska 1:1 Wyzwolenie Chorzów zobacz ›
11  2013-10-12 Concordia Knurów 5:1 Grunwald Ruda Śląska zobacz ›
11  2013-10-12 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0:2 RKS Grodziec (Będzin) zobacz ›
11  2013-10-12 Zieloni Żarki 1:2 Gwarek Tarnowskie Góry zobacz ›
11  2013-10-12 MLKS Woźniki 1:1 Lot Konopiska zobacz ›
11  2013-10-12 LKS Kamienica Polska 1:0 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
11  2013-10-12 Pilica Koniecpol 0:4 Slavia Ruda Śląska zobacz ›
11  2013-10-12 Sarmacja Będzin 1:2 Górnik Piaski (Czeladź) zobacz ›
11  2013-10-12 Raków II Częstochowa 3:1 Wyzwolenie Chorzów zobacz ›
10  2013-10-05 Grunwald Ruda Śląska 4:0 Raków II Częstochowa zobacz ›
10  2013-10-05 Wyzwolenie Chorzów 0:1 Sarmacja Będzin zobacz ›
10  2013-10-05 Górnik Piaski (Czeladź) 1:0 Pilica Koniecpol zobacz ›
10  2013-10-05 Slavia Ruda Śląska 0:1 LKS Kamienica Polska zobacz ›
10  2013-10-05 Przyszłość Ciochowice 0:1 MLKS Woźniki zobacz ›
10  2013-10-05 Lot Konopiska 1:2 Zieloni Żarki zobacz ›
10  2013-10-05 Gwarek Tarnowskie Góry 5:1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza zobacz ›
10  2013-10-05 RKS Grodziec (Będzin) 1:3 Concordia Knurów zobacz ›
2013-09-28 Sarmacja Będzin 2:0 Raków II Częstochowa zobacz ›
2013-09-28 Pilica Koniecpol 1:0 Wyzwolenie Chorzów zobacz ›
2013-09-28 LKS Kamienica Polska 1:1 Górnik Piaski (Czeladź) zobacz ›
2013-09-28 MLKS Woźniki 1:2 Slavia Ruda Śląska zobacz ›
2013-09-28 Zieloni Żarki 1:1 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2013-09-28 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:0 Lot Konopiska zobacz ›
2013-09-28 Concordia Knurów 0:0 Gwarek Tarnowskie Góry zobacz ›
2013-09-28 RKS Grodziec (Będzin) 2:3 Grunwald Ruda Śląska zobacz ›
2013-09-21 Gwarek Tarnowskie Góry 4:3 RKS Grodziec (Będzin) zobacz ›
2013-09-21 Lot Konopiska 1:1 Concordia Knurów zobacz ›
2013-09-21 Przyszłość Ciochowice 1:0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza zobacz ›
2013-09-21 Slavia Ruda Śląska 2:5 Zieloni Żarki zobacz ›
2013-09-21 Górnik Piaski (Czeladź) 1:1 MLKS Woźniki zobacz ›
2013-09-21 Wyzwolenie Chorzów 0:3 LKS Kamienica Polska zobacz ›
2013-09-21 Raków II Częstochowa 2:1 Pilica Koniecpol zobacz ›
2013-09-21 Grunwald Ruda Śląska 3:2 Sarmacja Będzin zobacz ›
2013-09-14 Pilica Koniecpol 3:2 Sarmacja Będzin zobacz ›
2013-09-14 LKS Kamienica Polska 0:1 Raków II Częstochowa zobacz ›
2013-09-14 MLKS Woźniki 1:0 Wyzwolenie Chorzów zobacz ›
2013-09-14 Zieloni Żarki 1:3 Górnik Piaski (Czeladź) zobacz ›
2013-09-14 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0:1 Slavia Ruda Śląska zobacz ›
2013-09-14 Concordia Knurów 1:0 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2013-09-14 RKS Grodziec (Będzin) 3:0 Lot Konopiska zobacz ›
2013-09-14 Gwarek Tarnowskie Góry 1:3 Grunwald Ruda Śląska zobacz ›
2013-09-07 Grunwald Ruda Śląska 0:0 Pilica Koniecpol zobacz ›
2013-09-07 Przyszłość Ciochowice 3:1 RKS Grodziec (Będzin) zobacz ›
2013-09-07 Slavia Ruda Śląska 1:3 Concordia Knurów zobacz ›
2013-09-07 Górnik Piaski (Czeladź) 4:2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza zobacz ›
2013-09-07 Wyzwolenie Chorzów 2:0 Zieloni Żarki zobacz ›
2013-09-07 Raków II Częstochowa 1:3 MLKS Woźniki zobacz ›
2013-09-07 Sarmacja Będzin 1:1 LKS Kamienica Polska zobacz ›
2013-09-07 Gwarek Tarnowskie Góry 4:1 Lot Konopiska zobacz ›
2013-08-30 Lot Konopiska 1:5 Grunwald Ruda Śląska zobacz ›
2013-08-30 Gwarek Tarnowskie Góry 1:2 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2013-08-30 RKS Grodziec (Będzin) 1:1 Slavia Ruda Śląska zobacz ›
2013-08-30 Concordia Knurów 1:2 Górnik Piaski (Czeladź) zobacz ›
2013-08-30 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3:1 Wyzwolenie Chorzów zobacz ›
2013-08-30 Zieloni Żarki 1:0 Raków II Częstochowa zobacz ›
2013-08-30 MLKS Woźniki 1:2 Sarmacja Będzin zobacz ›
2013-08-30 LKS Kamienica Polska 1:3 Pilica Koniecpol zobacz ›
2013-08-25 Przyszłość Ciochowice 0:1 Lot Konopiska zobacz ›
2013-08-24 Slavia Ruda Śląska 1:2 Gwarek Tarnowskie Góry zobacz ›
2013-08-24 Górnik Piaski (Czeladź) 6:0 RKS Grodziec (Będzin) zobacz ›
2013-08-24 Wyzwolenie Chorzów 4:0 Concordia Knurów zobacz ›
2013-08-24 Raków II Częstochowa Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 17:00
2013-08-24 Sarmacja Będzin 0:0 Zieloni Żarki zobacz ›
2013-08-24 Pilica Koniecpol MLKS Woźniki 17:00
2013-08-24 Grunwald Ruda Śląska 4:3 LKS Kamienica Polska zobacz ›
2013-08-17 MLKS Woźniki 2:1 LKS Kamienica Polska zobacz ›
2013-08-17 Zieloni Żarki 5:0 Pilica Koniecpol zobacz ›
2013-08-17 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0:6 Sarmacja Będzin zobacz ›
2013-08-17 Concordia Knurów 2:1 Raków II Częstochowa zobacz ›
2013-08-17 RKS Grodziec (Będzin) 1:1 Wyzwolenie Chorzów zobacz ›
2013-08-17 Gwarek Tarnowskie Góry 1:2 Górnik Piaski (Czeladź) relacja ›
2013-08-17 Lot Konopiska 0:0 Slavia Ruda Śląska zobacz ›
2013-08-17 Przyszłość Ciochowice 0:0 Grunwald Ruda Śląska zobacz ›
2013-08-14 Grunwald Ruda Śląska 1:0 MLKS Woźniki zobacz ›
2013-08-14 LKS Kamienica Polska 2:0 Zieloni Żarki zobacz ›
2013-08-14 Pilica Koniecpol 0:0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza zobacz ›
2013-08-14 Sarmacja Będzin 1:3 Concordia Knurów zobacz ›
2013-08-14 Raków II Częstochowa 1:1 RKS Grodziec (Będzin) zobacz ›
2013-08-14 Wyzwolenie Chorzów 4:1 Gwarek Tarnowskie Góry zobacz ›
2013-08-14 Górnik Piaski (Czeladź) 1:1 Lot Konopiska zobacz ›
2013-08-14 Slavia Ruda Śląska 0:0 Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2013-08-10 Zieloni Żarki 0:4 MLKS Woźniki zobacz ›
2013-08-10 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:3 LKS Kamienica Polska zobacz ›
2013-08-10 Concordia Knurów 0:2 Pilica Koniecpol zobacz ›
2013-08-10 RKS Grodziec (Będzin) 1:4 Sarmacja Będzin zobacz ›
2013-08-10 Gwarek Tarnowskie Góry 1:2 Raków II Częstochowa zobacz ›
2013-08-10 Lot Konopiska 0:6 Wyzwolenie Chorzów zobacz ›
2013-08-10 Przyszłość Ciochowice 1:1 Górnik Piaski (Czeladź) zobacz ›
2013-08-10 Slavia Ruda Śląska 1:1 Grunwald Ruda Śląska zobacz ›

Buttony

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Górnik Piaski (Czeladź)Slavia Ruda Śląska
Górnik Piaski (Czeladź) 0:1 Slavia Ruda Śląska
2013-11-09, 12:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Grunwald Ruda Śląska - Slavia Ruda Śląska
Górnik Piaski (Czeladź) - Przyszłość Ciochowice
Wyzwolenie Chorzów - Lot Konopiska
Raków II Częstochowa - Gwarek Tarnowskie Góry
Sarmacja Będzin - RKS Grodziec (Będzin)
Pilica Koniecpol - Concordia Knurów
LKS Kamienica Polska - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
MLKS Woźniki - Zieloni Żarki

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zieloni Żarki 1:4 Grunwald Ruda Śląska
MLKS Woźniki 3:0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
LKS Kamienica Polska 1:3 Concordia Knurów
Pilica Koniecpol 0:0 RKS Grodziec (Będzin)
Sarmacja Będzin 2:0 Gwarek Tarnowskie Góry
Raków II Częstochowa 1:0 Lot Konopiska
Wyzwolenie Chorzów 0:1 Przyszłość Ciochowice
Górnik Piaski (Czeladź) 0:1 Slavia Ruda Śląska

Statystyki drużyny

Losowa galeria

List Otwarty
Ładowanie...